Тепер читання
МініJ стінка пральна машина. Новий пристрій в екосистемі Xiaomi

Стіна для пральних машин Сяомі

На платформі crowdfunding з'явився новий продукт, стіновий шайп вироблений MiniJ. Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. Маркетинг у цьому питанні був великим відображенням моєї уяви.

МініJ стінка пральна машина

Розміри 67 см x 57,5 см x XUMUM см, а вага 34.8кг. Для встановлення на трасі потрібно мати щонайменше 24 вільного простору, Xiaomi повідомляє, що у кожному вимірі потрібно зберегти щонайменше 0.9 сантиметри вільного простору. Двері для вставки брудного одягу можна знайти на przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

Стіна для пральних машин Сяомі

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

Див також
Oclean X

МініJ стінка пральна машина

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.

Коментарі (0)

залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.

Scroll To Top