Тепер читання
Mijia Mirror Dashcam - рекордер із зворотною камерою

Mijia Mirror Dashcam

Безпека на дорозі та реєстратори автомобілів є важливою темою, особливо в Росії. Кожного разу в Інтернеті з'являються нові фільми, які демонструють віртуозність російських водіїв. Автомобільна камера в автомобілі може ефективно допомогти у боротьбі зі страховою компанією і підтвердити, що ми були невинними під час інциденту. Xiaomi представив нове дзеркало заднього виду з рекордером, Mijia Дзеркало Dashcam. Однак будьте обережні, тому що в деяких країнах камери в автомобілі заборонені, наприклад, Австра і Швейцарія.

Mijia Mirror Dashcam

Інтелектуальне дзеркало Xiaomi має сенсорний екран IPS з роздільною здатністю 5 та роздільною здатністю 854 x 480. Фронтальна камера має об'єктив від Sony IMX323 із затвором f / 1.8. Кут огляду становить 160 градусів. Цікавою новою функцією є необов'язковий варіант придбання задньої камери.  Pole widzenia wynosi  138 stopni i jest wodoodporna IPX7. Podczas cofania lusterko automatycznie przełączy się na obraz z tyłu. Obie kamery mogą jednocześnie nagrywać i robić zdjęcia w rozdzielczości 720p. Nie straszny im mróz i upadły, działają bez problemu w temperaturach od  -20 ° C do + 70 ° C.

Mijia Mirror Dashcam

Mijia Mirror Dashcam posiada wbudowany  akumulator o pojemności  470mAh, tradycyjnie jak w większości akcesorii samochodowych ładowanie odbywa się poprzez gniazdo zapalniczki. Для збереження записаних відео він підтримує karty microSD od 16 GB do 64 GB klasy 10. Urządzenie łączy się z aplikacją Mijia przez Wi-Fi. Zarówno filmy jak i nagrania można oglądać za pomocą aplikacji w czasie rzeczywistym. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji można również zapisać zdjęcie i film w pamięci smartfona aby zachować kluczowe dowody. Oprócz przycisków dotykowych można również sterować za pomocą głosu, jednak oczywiście nie w języku polskim. Po wypowiedzeniu komendy urządzenie potrafi wykonać zdjęcie. Rozpocząć krótki film, zarówno z kamery przedniej jak i znajdującej się z tyłu lub przełączyć się w tryb cofania i wyświetlić obraz znajdujący się za pojazdem.

Mijia Mirror Dashcam

Użytkownicy nie muszą usuwać seryjnych lusterek wstecznych, które są montowane w samochodzie. Inteligentne lusterko od Xiaomi można po prostu przymocować do niego za pomocą dołączonych pasków zaciskowych.

Mijia Mirror Dashcam będzie dostępny od 16 czerwca. Cena za lusterko to 399 juanów, $62. Kamera tylnia to koszt 99 juanów, $15 i jest opcjonalna. 

Коментарі (0)

залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.

Scroll To Top